Eskişehir Kapı

Neden Eskişehir kapı ?

2013 yılında 3. etaptaki yeni yerine taşınan, Türkiye’nin ve Avrupa’nın konusunda en büyük fabrikası olan, toplam 550 Bin m² entegre alanda, uluslararası kalite standartlarında üretim yapmaktadır. Ülke çapında yaygın bayi ağı ile talebi karşılamak için satışa başlayan, yurtdışında da sahip olduğu satış ağı ile ihracatta da söz sahibi olmuştur.

Ürünlerimiz

Deodora Serisi

Fagus &Cedrus Serisi

Eskişehir Kapı ürünleri ile daha azı ile yetinmeyin!

Eskişehir 100 Ahşap kompozit kapılar ile eviniz başka bir dünyaya açılacak! Birçok darbeye dayanıklıdır ve nemden etkilenmez. Uzun ömürlüdür. Boya ve bakım gerekmeden, uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Cedrus modelleri ile farklı desenleri deneyin! Yangına karşı dayanıklı ve şık bir tasarıma sahiptir. Size yalnızca, renk seçimi kalır. Uzun süre bakım gerektirmeden kullanabilirsiniz.

Membran serisi ile desenli cama sahip modellerimiz ile tanışın! Modern yapıdaki evleriniz ile uyum sağlar. Şık tasarımlı cam desenleri ile odalarınızı farklı gösterir.

Sadelik ve modernliğin birleşimi olan Eskişehir kapı modellerini yakından tanımalısınız. Eskişehir kapı modelleri, evlerinizin vazgeçilmezleri arasında yer alacak.

Diğer Hizmetlerimiz

eskisehir pvc ve aluminyum

PVC ve Alüminyum

Mekanlarınızın estetik ve uyum ile bir araya geldiğini hayal edin. Bu hayali sizler için gerçekleştirdik. PVC sistemleri çeşitleri ve ürünleri ile mekanlarınıza modern bir tarz kattık.

cam balkon

Cam Balkon

Eskişehir cam balkon, Home Decor güvencesi ile estetik, şık ve ihtiyacınıza yönelik uygulamalarıyla Eskişehir’de uygun fiyatlı cam balkon hizmeti vermektedir.

yangın kapısı

Yangın Kapısı

Eskişehir yangın kapısı ve saç kapı kasalarında doğru seçim Home Decor. Laboratuvar testlerinde Yangına dayanıklılık sertifikası almış ve tüm ürünlerinde T.S.E. Standartlarına uygunluk belgelerini almıştır.

Mutfak Mobilyası

İmalat ve teşhir mağazamızda günümüz teknolojisine uygun birçok renk, malzeme çeşitliliği, tasarım konusundaki tecrübemizi sizlerle buluşturuyoruz.

LVT Collection

LVT, doğal ahşap, doğal taş ve metal görünümlü, boyut ve kalınlık seçenekleri ile farklı iç mekan uygulama alanlarında geniş desen ve boyut seçenekleri ile eşsiz mekanlar yaratabilirsiniz.

Deckado

Kompozit malzemedir. Bu nedenle doğal şartlardan etkilenmez. Su geçirmez. Darbelere dayanıklıdır. Döşeme kolaylığı nedeniyle işçilikten tasarruf sağlar.