Yangın Kapısı

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

ESKİŞEHİR YANGIN KAPISI ve SAC KAPI KASALARINDA doğru seçim; Ürünlerimiz piyasaya sunduğu Yangın Kapılarıyla da ispatlamış, tüm ürünlerin de EFECTIS ERA AVRASYA TEST ve BELGELENDİRME A.Ş tarafından laboratuvar testlerinde Yangına dayanıklılık sertifikası almış ve tüm ürünlerinde T.S.E. Standartlarına uygunluk belgelerini almıştır. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla bütün yenilik ve gelişmeleri takip etmektedir. Apartmandan, sitelere, hastanelerden iş merkezlerine, hava alanlarından plazalara her alandaki yapılarınıza yapılan tüm montajlarda en ince ayrıntılar düşünülerek maksimum fayda sağlanacak şekilde uygulanmaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz

ado kapı

Ado Kapı

Ado 100 Ahşap kompozit kapılar ile eviniz başka bir dünyaya açılacak! Birçok darbeye dayanıklıdır ve nemden etkilenmez. Uzun ömürlüdür.

cam balkon

Cam Balkon

Eskişehir cam balkon, Home Decor güvencesi ile estetik, şık ve ihtiyacınıza yönelik uygulamalarıyla Eskişehir’de uygun fiyatlı cam balkon hizmeti vermektedir.

eskisehir pvc ve aluminyum

PVC ve Alüminyum

Mekanlarınızın estetik ve uyum ile bir araya geldiğini hayal edin. Bu hayali sizler için gerçekleştirdik. PVC sistemleri çeşitleri ve ürünleri ile mekanlarınıza modern bir tarz kattık.

Mutfak Mobilyası

İmalat ve teşhir mağazamızda günümüz teknolojisine uygun birçok renk, malzeme çeşitliliği, tasarım konusundaki tecrübemizi sizlerle buluşturuyoruz.

LVT Collection

LVT, doğal ahşap, doğal taş ve metal görünümlü, boyut ve kalınlık seçenekleri ile farklı iç mekan uygulama alanlarında geniş desen ve boyut seçenekleri ile eşsiz mekanlar yaratabilirsiniz.

Deckado

Kompozit malzemedir. Bu nedenle doğal şartlardan etkilenmez. Su geçirmez. Darbelere dayanıklıdır. Döşeme kolaylığı nedeniyle işçilikten tasarruf sağlar.

Ürünlerimiz

Yangın Kapısı ve Sac Kapı Kasaları