Hakkımızda

Home Decor

Kurulduğundan bu yana, evinizi güzelleştirmek için çalışıyoruz. En iyi markaları, sizlerle buluşturuyoruz. 1000 metrekare kapalı alanımızda kurulu olan fabrikamız Eskişehir Organize Sanayi Bölgesindedir. Eskişehir Kapı Bölge Bayiliği ve Eseren Grup Yetkili Bayiliği yanında mobilya dekorasyon ve Yangın kapı sistemlerinde hizmet vermektedir. Ahşap kompozit kapılar konusunda adeta bir duayen olan Eskişehir Kapı Kompozit sistemlerini, evinize kadar getirdik. Mutfak mobilyaları konusunda, sizlerden aldığımız fikirlerle en küçük detayları bile sanata dönüştürmeyi başardık. Güncel olanı hep takip ettik ve takip etmeye devam ediyoruz. En güncel teknolojileri, sanat ile buluşturuyoruz ve evlerinizde yer almaya devam ediyoruz. Pvc pencere ve kapı sistemlerinde de sizlere en iyisini sunuyoruz. PVC sektörünün lider firmalarının en iyi ürünlerini, sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Evinizin ihtiyacı olan tasarımları, Home Decor farkı ile bulabilirsiniz. Evinizde değer katmaya ve evinizi güzelleştirmeye devam ediyoruz.

Eskişehir Kapı Ürünleri

Eskişehir Kapı ürünleri ile daha azı ile yetinmeyin! Eskişehir 100 Ahşap kompozit kapılar ile eviniz başka bir dünyaya açılacak! Birçok darbeye dayanıklıdır ve nemden etkilenmez. Uzun ömürlüdür. Boya ve bakım gerekmeden, uzun yıllar kullanabilirsiniz. Fagus ve Cedrus modelleri ile farklı desenleri deneyin! Yangına karşı dayanıklı ve şık bir tasarıma sahiptir. Size yalnızca, renk seçimi kalır. Uzun süre bakım gerektirmeden kullanabilirsiniz. Membran serisi ile desenli cama sahip modellerimiz ile tanışın! Modern yapıdaki evleriniz ile uyum sağlar. Şık tasarımlı cam desenleri ile odalarınızı farklı gösterir. Sadelik ve modernliğin birleşimi olan Eskişehir kapı modellerini yakından tanımalısınız. Eskişehir kapı modelleri, evlerinizin vazgeçilmezleri arasında yer alacak.

Yangın Kapı Sİstemleri

İstediğiniz ölçülerde ve standartlarda yangın kapısı üretiyoruz. Tüm ürünlerimizi gerçek fırınlarda test ediliyor. Uluslararası ve yerel kalite kuruluşlarınca, kalitesi belgeleniyor. Yangın anında, alevlerin geçişini engeller ve insanların geçişine olanak sağlar. Tamamen güvenlidir. Hiçbir zaman tutukluk yapmak ve açılmama gibi bir durum söz konusu değildir. Tek kanatlı ve çift yönlü açılma mekanizmasına sahiptir. Kolayca açılır ve otomatik olarak kapanır. Yangın kapısı sistemleri, şık bir tasarıma sahiptir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olmasının yanı sıra, mekanlarınıza değer katar. Üretimden, montaj aşamasına kadar her detayı, titizlikle düşünülür. Sistemin tüm malzemeleri, birbirleri ile uyumludur. Tamamen güvenlidir ve sorunsuz bir şekilde çalışır. Farklı renk seçeneklerine sahiptir.

Alüminyum Profil

En Dayanıklı Alüminyum Profil Alüminyum profil sistemlerimiz oldukça hafiftir. Her türlü ortama adapte edilebilir. Dayanıklıdır, uzun yıllar dış ortamdaki olumsuz koşullara karşı dayanabilir. Ayrıca bakım gerektirmez. İlk günkü yeniliğini uzun süre korur. Krom metal görünümünden dolayı, iç mekandaki uyumu bozmaz. Mekanlarınıza modern bir hava katar. Profillerin bünyesinde bulunan hava odacıkları sayesinde, doğal bir ısı yalıtımı meydana gelir ve yakıttan ciddi oranda tasarruf edebilmenizi sağlar. Profillerin kenarında bulunan özel contalar ise dış ortamdaki gürültünün iç ortama girmesini engeller. Alüminyum profil iskelet sistemi, her ortama adapte edilebilir. Yalnızca balkon alanlarında değil, teras alanlarında ve iç mekanlarda, özel bölme yapımında da kullanılabilir. Profil avantajlarımızdan mutlaka yararlanmalısınız.

PVC Pencere Sistemleri

PVC Sistemleri Çeşitleri Mekanlarınızın estetik ve uyum ile bir araya geldiğini hayal edin. Bu hayali sizler için gerçekleştirdik. PVC sistemleri çeşitleri ve ürünleri ile mekanlarınıza modern bir tarz kattık. PVC sistem türlerimiz, 5 odacıklı tasarıma sahiptir. 70 milimetre kalınlığında profili kaliteli kauçuk contalar ile destekledik. Böylece içerideki ısının kaybolmasını engelledik. Ayrıca 2 bölmeli filtre sistemi ile gürültüyü sizler için engellemiş olduk. Yoğun trafiğe sahip alanlarda oturuyorsanız, mutlaka PVC sistemlerimizi düşünmelisiniz. PVC sistemlerimiz çevreye uyumludur ve geri dönüşümlü malzemelerden üretilir. Çevreye ve sizlere saygımızı, bu şekilde göstermek istedik. Statik gücü sayesinde, rüzgarın yoğun olduğu bölgelerde, gürültüden ve ısı kaybından etkilenmeyeceksiniz.