PVC ve Alüminyum

PVC Sistemleri

Mekanlarınızın estetik ve uyum ile bir araya geldiğini hayal edin. Bu hayali sizler için gerçekleştirdik. PVC sistemleri çeşitleri ve ürünleri ile mekanlarınıza modern bir tarz kattık. PVC sistem türlerimiz, 5 odacıklı tasarıma sahiptir. 70 milimetre kalınlığında profili kaliteli kauçuk contalar ile destekledik. Böylece içerideki ısının kaybolmasını engelledik. Ayrıca 2 bölmeli filtre sistemi ile gürültüyü sizler için engellemiş olduk. Yoğun trafiğe sahip alanlarda oturuyorsanız, mutlaka PVC sistemlerimizi düşünmelisiniz. PVC sistemlerimiz çevreye uyumludur ve geri dönüşümlü malzemelerden üretilir. Çevreye ve sizlere saygımızı, bu şekilde göstermek istedik. Statik gücü sayesinde, rüzgarın yoğun olduğu bölgelerde, gürültüden ve ısı kaybından etkilenmeyeceksiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

ado kapı

Ado Kapı

Ado 100 Ahşap kompozit kapılar ile eviniz başka bir dünyaya açılacak! Birçok darbeye dayanıklıdır ve nemden etkilenmez. Uzun ömürlüdür.

cam balkon

Cam Balkon

Eskişehir cam balkon, Home Decor güvencesi ile estetik, şık ve ihtiyacınıza yönelik uygulamalarıyla Eskişehir’de uygun fiyatlı cam balkon hizmeti vermektedir.

yangın kapısı

Yangın Kapısı

Eskişehir yangın kapısı ve saç kapı kasalarında doğru seçim Home Decor. Laboratuvar testlerinde Yangına dayanıklılık sertifikası almış ve tüm ürünlerinde T.S.E. Standartlarına uygunluk belgelerini almıştır.

Mutfak Mobilyası

İmalat ve teşhir mağazamızda günümüz teknolojisine uygun birçok renk, malzeme çeşitliliği, tasarım konusundaki tecrübemizi sizlerle buluşturuyoruz.

LVT Collection

LVT, doğal ahşap, doğal taş ve metal görünümlü, boyut ve kalınlık seçenekleri ile farklı iç mekan uygulama alanlarında geniş desen ve boyut seçenekleri ile eşsiz mekanlar yaratabilirsiniz.

Deckado

Kompozit malzemedir. Bu nedenle doğal şartlardan etkilenmez. Su geçirmez. Darbelere dayanıklıdır. Döşeme kolaylığı nedeniyle işçilikten tasarruf sağlar.

Ürünlerimiz

PVC ve Alüminyum