Cam Balkon

Cam Balkon Sistemleri

Home Decor ürettiği Cam Balkon’larda %100 kalite ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesini ana prensip olarak kabul ederek kendi üretimi olan cam balkon uygulamalarıyla Eskişehir Cam Balkon sektöründe kısa sürede sektörde önde gelen firmalardan olmayı başarmıştır.

Uyguladığımız Eskişehir Cam Balkon çözümleri,

  • Ekonomik Cam Balkon
  • Eşikli Sürme Cam Balkon
  • Eşiksiz Katlanır
  • Vitrin Cam
  • Eşiksiz Sürme Cam Balkon
  • Kış Bahçesi
  • Oval Cam Balkon
  • Vitrin Cam

Teknik Özellikler

Cam Balkon uygulamalarımız için cam kalınlığı 8 mm’dir ve Şişe Cam markası kullanılmaktadır. 2,3 mm et kalınlığına sahip alüminyum tercih edilmektedir. Cam balkonda kullanılan tüm plastik aksamlar ABS plastiktir ve tekerlekler çelik rulmandır. Kullanılan fitil alüminyumdur. Kıl fitil 1 cm’de 1600-1800 adettir ve yağmur oluklu alüminyum tercih edilmektedir. Ürünlerimizde alüminyum profil olarak Mertoğlu  ve Alyum Alüminyum profilleri kullanılmaktadır. Ürettiğimiz tüm cam balkon modelleri Home Decor  kalitesi ve güvencesi altındadır.

Isı Cam Sistemleri

Tasarruf, Yalıtım ve güvenlik bir arada.

Isı camlı  Sistem şu anda mevcut kullanılmakta olan Cam Balkon sistemlerinin alternatifi olup evleriniz için kolaylıkla tercih edebileceğiniz bir sistemdir. Cam Balkon Sistemlerinde özellikle yalıtım ve sesten dolayı yaşanan problemlerin eksik yönlerini tespit edip, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda yeni sistemimizi hizmetinize sunduk. Isıcamlı Cam Balkon Sisteminde; Camların ısıcamlı ve çift taraflı temperli olması daha etkin yalıtım, güvenlik ve dolayısıyla enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Sürme Cam Sistemleri

Mekânlarınızın kullanım alanlarının kısıtlı olduğu yerlerde kullanılan  Sürme Cam Sistemleri sadece yatay olarak hareket ederek mekanlarınızın daha çekici ve estetik hale gelmesine yardımcı olur.

Alt bilyalı rulmanlar ile kanatların sağa sola kolayca taşınmasını sağlayan bu sistem tarafımızca mekanlarınıza profesyonelce uygulanmaktadır.

Sürme Cam Sistemleri kullanım alanına göre ikiye ayrılır,

Dış cepheye uygun eşikli sürme cam, iç cephelerde ise eşiksiz sürme cam sistemleri kullanılmaktadır.
Sürme Cam Sistemleri genellikle ofis bölme sistemlerinde, kafeteryalarda, dar balkonlarda ve dış mekanlarda kullanılabilmektedir.

Silikon Cephe

 

Eskişehir Silikon Cephe giydirme sistemleri, cephede sürekli bir şekilde cam görüntüsünün olması istenildiğinde kullanılan cephe giydirme uygulamasıdır. Silikon Cephe uygulaması ızgara sisteminin oluşturulması ve ızgara aralıklarına alüminyum çerçevelere yapıştırılmış cam kasetlerin takılmasıyla gerçekleştirilir.

Cam sade ve asaletlidir. Bu özelliği en iyi şekilde ön plana çıkaran slikon cephe giydirme sistemleri ile mümkündür. Slikon Cephe sistemlerinde ısı camlar cepheye özel bir şekilde yapıştırılan kaset profillerle tutturulmaktadır. Sızdırmazlığı sağlamak için üç nokta fitil emniyet sistemi kullanılır. Bu sayede sızdırmazlık garantisi elde edilir. Kolay montaj özelliği ve montaj sonrasında kolay bakım özelliği ile Slikon Cephe Home Decor ayrıcalığı ile size sunulmaktadır.

 

Eskişehir Cam Balkon

Çözümleri için bize ulaşın.

Telefon: 0532 523 52 91

Diğer Hizmetlerimiz

ado kapı

Ado Kapı

Ado 100 Ahşap kompozit kapılar ile eviniz başka bir dünyaya açılacak! Birçok darbeye dayanıklıdır ve nemden etkilenmez. Uzun ömürlüdür.

eskisehir pvc ve aluminyum

PVC ve Alüminyum

Mekanlarınızın estetik ve uyum ile bir araya geldiğini hayal edin. Bu hayali sizler için gerçekleştirdik. PVC sistemleri çeşitleri ve ürünleri ile mekanlarınıza modern bir tarz kattık.

yangın kapısı

Yangın Kapısı

Eskişehir yangın kapısı ve saç kapı kasalarında doğru seçim Home Decor. Laboratuvar testlerinde Yangına dayanıklılık sertifikası almış ve tüm ürünlerinde T.S.E. Standartlarına uygunluk belgelerini almıştır.

Mutfak Mobilyası

İmalat ve teşhir mağazamızda günümüz teknolojisine uygun birçok renk, malzeme çeşitliliği, tasarım konusundaki tecrübemizi sizlerle buluşturuyoruz.

LVT Collection

LVT, doğal ahşap, doğal taş ve metal görünümlü, boyut ve kalınlık seçenekleri ile farklı iç mekan uygulama alanlarında geniş desen ve boyut seçenekleri ile eşsiz mekanlar yaratabilirsiniz.

Deckado

Kompozit malzemedir. Bu nedenle doğal şartlardan etkilenmez. Su geçirmez. Darbelere dayanıklıdır. Döşeme kolaylığı nedeniyle işçilikten tasarruf sağlar.

Eskişehir Cam Balkon

Cam Balkon Ürünleri