Kış Bahçesi Sistemleri Nedir?

Cam Balkon Çeşitleri Kış Bahçesi Sistemleri Nedir?

Cam Balkon sistemleri balkonlarımızda ya da evlerimizin müsait alanlarında Kış Bahçesi sistemi olarak da kullanmaya çok uygundur. Yazın veya kışın kullanıma uygun olmayan alanların şık ve güzel bir yaşam alanına dönüşmesi için tercih edeceğiniz kış bahçesi sistemleri en etkili çözümlerden birisidir. Eskişehir Cam Balkon sistemleri olarak sizler için harika bir yaşam alanı oluşturma konusunda iddialı bir firmayız. Gelin hep birlikte Kış Bahçesi Sistemleri hakkında merak edilenleri cevaplayalım.
Kış Bahçesi sistemleri özellikle müstakil evlerinizde, villalarınızda ya da yaz kış kullandığınız yazlıklarınızda kullanım için çok uygun bir sistemdir. Tercih edeceğiniz bu sistemler evlerinize bambaşka bir hava katar ve evinizin değeri konusunda sizi memnun edecek düzeyde de artışlar sağlar. Kış Bahçesi sistemleri balkonlarınızı ya da evinizde bulunan müsait alanları yaz kış kullanabileceğiniz konforlu ve geniş bir mekana dönüştürür ve bütün bir yıl boyunca işlevini sürdürür. Daha önce de yazdığımız yazılarımızda da belirttiğimiz gibi bu sistemler yapılacak ölçülere, tercih edilecek malzeme kalitesine ve seçilen modellere göre fiyat konusunda değişiklikler göstermektedir.

Kış Bahçesi Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Bu sistemlerin sizlere sağladığı en büyük avantajlardan birisi yıl boyunca güneş ışığında faydalanabilmenizdir. Evinizin bir köşesine, terasına ya da bahçesine yapılacak bu sistem ile sizlere mükemmel bir kullanım alanı sunar.
Villanızda ya da konutlarınızda kullanıma müsait olmayan alanların Kış Bahçesi uygulaması ile değerlendirilmesi ile sizlere yeni bir balkon ya da rahatça vakit geçirebileceğiniz bir ortam sağlar.
Kış Bahçesi Sistemleri sizlere son derece zarif, estetik ve zengin bir ortam sağlar. Bu sistem ister binalarınızda, ister villalarınızda kullanılsın sizlere en şık ve trend görünümü sağlar.

Kış Bahçesi Çeşitleri Nelerdir?

Cam Çatılı Kış Bahçeleri
Cam Çatılı Kış Bahçeleri genellikle kış aylarında kullanabilmek üzere çatısı açılabilen veya sabit camlarla yapılan sistemlerdir. Bu sistemde bahçelerin etrafı tercih edeceğiniz sisteme göre katlanır cam ya da pvc olarak dizayn edilmektedir. Bu sistemler evinize modern bir hava katar ve camların ışın kırıcı etkisinden dolayı da kullanılan alana sera etkisi yaratmaz.
Kapalı Çatılı Kış Bahçeleri
Kapalı çatılı sistemler genel olarak güneş ışığına fazla ihtiyaç duyulmayana mekânlarda tercih edilen sistemlerdir. İsteğiniz doğrultusunda bu sistem kumanda ile açılıp kapanabilen sistem olarak da tasarlanmaktadır. Bu sistem uygulanırken çatınızda kiremit, sandviç panel gibi farklı uygulamalar kullanılarak iç tavanda da ahşap ters tavan ve alçıpan gibi uygulamalar yapılabilmektedir.
Açılıp Kapanabilir Kış Bahçesi
Bu sistemi genel olarak yorgunluğumuzu ve stresimizi atmak için ya da arkadaşlarımız ile keyifli sohbetler gerçekleştirmek için gittiğimiz mekânlarda görebiliriz. Daha çok ticari kullanım alanına sahip olan bu sistemler dilediğiniz takdirde evlerinizde de kullanılabilir. Yazın ferah bir ortam için açılabilen sistem kışında rahatça kullanabilmeniz için tek tuş ile kapanabilir ve sizlere etkili bir kullanım alanı sunar.

Kış Bahçesi Sistemleri kullanılmak istenen alana ve yapıya göre sizlere farklı tasarımlar ve modeller sunmaktadır. En doğru seçimi yapabilmek adına yaptıracağınız yapının çeşidi ve alanın ölçülerine göre değerlendirmeler yapıp Eskişehir Cam Balkon Sistemleri olarak sizlere en kullanışlı ve konforlu ürünü tavsiye ediyoruz.

Comments are closed.